מי אנחנו?

החזון שלנו

הפירוש של קאיזנד זה:

קאי – להשתפר. זן – תמיד. והד' – מסמל את הדיגיטל.

וזה הערך העליון שלנו בKaizend, להשתפר תמיד.

אחרי 5 שנים בקבע כל מה שרציתי זה לצאת החוצה לפתוח את העסק שלי, ולתת ערך לבעלי עסקים, ובתור פרילנסר\עצמאי\יזם הייתי צריך לגושש ולחפש חומרים, מאמרים וקייס סטאדים איכותיים בעברית ללמידה או השראה וכמעט ולא היה איפה.

לכן הקמתי את בלוג שיווק דיגיטלי ויזמות במטרה להנגיש את החומרים, הכלים והמדריכים האיכותיים והטובים ביותר, לבנות קהילה סביב זה ולעזור לנו לגדול ולהשתפר בצורה הטובה ביותר יחד.

שיווק דיגיטלי ויזמות - להשתפר תמיד - Kaizend

קצת על עורך האתר

היי נעים מאוד, קוראים לי מאיר לדרמן.

והתשוקה הכי גדולה שלי זה למידה, שנה לפני השחרור שלי מהצבא כל מה שעשיתי זה ללמוד כל מה שקשור לשיווק, ניהול ויזמות. אפשר להגיד שהיום אני חי ונושם דיגיטל, שיווק ועשייה 24 שעות ביממה.

סיימתי את שירותי הצבאי בצנחנים בדרגת סגן, והייתי מצטיין נשיא ביום העצמאות ה-69 למדינת ישראל, ועדיין קופץ מידי פעם למילואים.

היום אני מלווה ומייעץ לעסקים בFun השיווקי הדיגיטלי, מעצב ובונה אתרים, ומתחמה ב-PPC. משתף מהידע שלי כאן בבלוג בתהליכים ובדברים החדשים שאני לומד כל הזמן – שזה מה שאני אוהב בעצם שתמיד יש לאן לשאוף להשתפר בתחום.

בזמני הפנוי, אני אוהב לרוץ, לקרוא ספרים ולעשות טרקים ארוכים (בנתיים רק "שביל ישראל" אחרי הצבא אבל התאהבתי), ובנוסף לזאת אני יזם חברתי בעיר בית שמש.

בואו נדבר על העסק שלך

הפרטים התקבלו בהצלחה,
מרתיחים את הקפה ויוצרים איתך קשר ;)